Як годувати поросят після відлучення кормовими добавками ТОВ «Анкорес-Україна»

Як годувати поросят після відлучення кормовими добавками ТОВ «Анкорес-Україна»

Годівля поросят у період відлучення

На сьогодні день відлучення від свиноматки практикують на 28 /30/35 день. Далі зволікати не варто. Ні поросятам ні свиноматці від цього краще не стане.

Поросята цього періоду особливо чутливі до нестабільних умов навколишнього середовища, складу та якості кормів, оскільки відбувається інтенсивний розвиток м’язів та кісток, кишечника, легень та інших життєвих органів.

В ідеальній ситуації поросята під час відлучення повинні повністю споживати готовий комбікорм а свиноматка слугувати виключно як фактор анти стресу.

Тварини, які отримували  у підсисний період готовий комбікорм «ПРЕДСТАРТ» найбільш підготовлені до наступного періоду росту та розвитку. Для підтримки тварин у цей період експертами з годівлі компанії «АНКОРЕС-УКРАЇНА» був створений продукт «СУПЕРСТАРТ 30%», який забезпечує максимальну збереженість та активний розвиток поросят.

Для більш м’якого переходу від комбінованої годівлі (молоко свиноматки та комбікорм) до повністю сухого комбікорму з переважною рослинною складовою експерти ТОВ «Анкорес-Україна» рекомендують використовувати БМВД з процентом введення 30% для поросят масою тіла від 8,0 кг (28-32 день життя).

Годівля поросят масою тіла до 15 кг з використанням БМВД «СУПЕРСТАРТ 30%»

Кормова добавка «СУПЕРСТАРТ 30%» містить усі складові якісної годівлі: білки, вуглеводи, жири, мінерали, вітаміни, антиоксиданти, регулятори рН, протектори, імуностимулятори.

Використовуючи БМВД добавку «СУПЕРСТАРТ 30%» Ви отримуєте:

Як годувати поросят після відлучення кормовими добавками ТОВ «Анкорес-Україна»

Що входить до складу БМВД «СУПЕРСТАРТ 30%»?

Продукт «СУПЕРСТАРТ 30%», містить виключно якісне, вільне від бактеріальних, грибкових та хімічних токсинів екструдоване зерно. Така підготовка зернової суміші дозволяє корму у несформованому травному тракті поросяти легко перетравлюватися травними ферментами до амінокислот. А збережена енергія витрачається на інтенсивний ріст.

Додаткове введення незамінних амінокислот природної L-форми не має токсичного впливу та повністю забезпечує організм будівельним матеріалом. Експерти з годівлі компанії «АНКОРЕС-УКРАЇНА» врахували необхідність балансування амінокислот згідно з концепцією ідеального протеїну, що дозволяє молодому організму у повній мірі реалізувати свій генетичний потенціал росту.

У БМВД добавці «СУПЕРСТАРТ 30%» наші експерти реалізували останні наукові розробки та у якості додаткового джерела білка ввели картопляний білок, який характеризується максимально наближеним до тваринного складом амінокислот.

Спеціальна форма підготовки клітинного соку картоплі дозволяє білку надзвичайно легко засвоюватися у недорозвиненому кишківнику поросяти. А для підтримки повноцінного розвитку ворсинок кишківника у наш продукт обов’язково введено комплекс пребіотиків, який сприяє швидкому розвитку ентероцитів та зміцнює місцевий кишковий імунітет. Це у свою чергу сприяє заселенню кишківника виключно позитивною мікрофлорою.

Введений в продукт «СУПЕРСТАРТ 30%» карнітин створює сприятливі умови в організмі тварин для підвищення ефективності використання поживних речовин та енергії корму, прискорює ріст і розвиток, підвищує природну резистентність до інфекцій.

Молочний цукор, що додатково включений у кормову добавку «СУПЕРСТАРТ 30%», на відміну від звичайного, повністю засвоюється молодим організмом та сприяє розвитку корисної мікрофлори кишківника.

Поросята до 2-х місяців надзвичайно вимогливі до вмісту вітамінів, тому продукт «СУПЕРСТАРТ 30%» оптимізований за вмістом вітамінів А, D, E, В1, В2, В3, В4, В12 та С. Інтенсивна мінералізація хрящової тканини забезпечується введенням макро- та мікроелементів у формі природних сполук, з врахуванням оптимального співвідношення фосфору та кальцію.

Згодовування БМВД добавки «СУПЕРСТАРТ 30%» дозволяє зберегти поголів’я, збільшити масу тіла тварини до 15 кг, зміцнити стресостійкість та підготувати поросятко до важкого періоду відлучення. Закладений потенціал росту тварин у цьому періоді швидко реалізується на наступному етапі відгодівлі з використанням БМВД добавки «СТАРТ 25%».

Як годувати поросят після відлучення кормовими добавками ТОВ «Анкорес-Україна»

Годівля поросят масою тіла 15-35 кг з використанням продуктів ТОВ «Анкорес-Україна»

Тварини у період дорощування надзвичайно вимогливі до повноцінності годівлі. Ускладнює цей перехідний період стрес. Поросята переносять емоційні, фізіологічні, кормові та зоотехнічні навантаження. У цей період нашим завданням є створення умов для максимальної збереженості поголів’я, як запоруки стабільності бізнесу.

Тварини, які отримували БМВД добавку «СУПЕРСТАРТ 30%» найбільш готові до наступного періоду росту та розвитку. У період дорощування продовжується інтенсивне формування кісток, кишківника та інших основних життєвих органів. Тому, з метою задоволення високих потреб організму, був створений продукт «СТАРТ 25%», який містить достатню кількість кальцію у правильному співвідношенні з фосфором, вітаміни, мікроелементи, легкозасвоювані та оптимально збалансовані амінокислоти.

Також продукт категорії «СТАРТ» може бути у вигляді 5% преміксу.

Код: 31012
6
20 кг
Премікс

СТАРТ 5%

Премікс для стабільного розвитку та росту поросят масою тіла 15-35 кг
1620 грн

Що забезпечує активний ріст та розвиток поросят періоду дорощування?

У поросят у віці 2-4 місяці надзвичайно інтенсивно йде розвиток кісткової тканини. Продукт «СТАРТ 25%» повністю забезпечує потребу молодого організму у мінеральних речовинах. Правильне співвідношення кальцію до фосфору гарантує оптимальний розвиток кісток та м’язів, залізо відповідає за повноцінне функціонування кровотворної системи, марганець, кобальт та йод є невід’ємною частиною залоз внутрішньої секреції. Оптимальна концентрація повареної солі покращує апетит та є джерелом натрію, від якого залежить передача нервових імпульсів.

Оскільки кишківник поросят ще не достатньо сформований, експерти з годівлі компанії «АНКОРЕС-УКРАЇНА» ввели до складу кормової добавки «СТАРТ 25%» молочні продукти та пребіотики, що сприяють розвитку корисної мікрофлори та ворсинок кишківника. Підсилити місцевий кишковий імунітет допомагають жиро- та водорозчинні вітаміни природної L-форми. Усі ці компоненти продукту сприяють профілактиці бактеріальних проносів.

Додаткове введення легкоперетравного білка дозволяє раціонально використовувати зернову складову господарства. Для отримання високих приростів рекомендовано в якості зернових використовувати ячмінь, пшеницю, кукурудзу не уражену шкідниками та цвілевими грибками, оскільки молоді тварини особливо чутливі до токсинів, які можуть бути в ураженому зерні.

Як зберегти поголів’я у критичні періоди?

Для отримання високих приростів рекомендується у якості зернових використовувати ячмінь, пшеницю, кукурудзу не уражені шкідниками та цвілевими грибками, оскільки молоді тварини особливо чутливі до токсинів ураженого зерна.

Як додаткову профілактику токсикозів різного походження та для нормалізації кишкового травлення радимо використовувати продукт «БЕТАСОРБ».

Згодовування кормової добавки «СТАРТ 25%» дозволяє зберегти поголів’я у перехідний період, збільшити масу тіла тварини до 35 кг, налаштувати організм тварини на отримання стабільно високих приростів. Закладений потенціал росту тварин у цьому періоді швидко реалізується на наступному етапі відгодівлі з використанням БМВД добавки «ГРОВЕР 15%».