Зрозумілі рішення для впевненної прибутковості тваринництва

Індивідуальний комплексний супровід годівлі продуктивних тварин, що базується на практичному досвіді та власних наукових розробках.
Переваги співробітництва
Ми працюємо для того, щоб кожен власник господарства міг розкрити потенціал тварин і птиці на повну, не турбуючись про їх здоров'я
Якість
Власні виробничі потужності дозволяють гарантувати якість та безпеку кожної партії продукції. Продукція не містить гормонів та штучних стимуляторів росту. Кожна партія готової продукції контролюється в сертифікованих згідно ISO 17025 лабораторіях.
Простежуваність
В основі ідеології компанії стоїть контроль на кожному етапі здійснення діяльності: починаючи від проведення аудиту на підприємстві і завершуючи імплементацією створених індивідуальних рішень компанії.
Надійність
Багаторічний практичний досвід та знання галузі дозволяють нам забезпечити професійну та індивідуальну підтримку кожного клієнта незалежно від розміру господарства та специфіки підприємства.
Партнерство
Наша мета - допомогти Вам знайти найкраще рішення з оптимальними витратами та основним акцентом на продуктивність та гарне самопочуття тварин, а також на ефективності агротехніки та фермерського обладнання.
100+
Нам довіряють
100+ великих фермерських
господарств
150+
Розроблено 150+
індивідуальних рішень
для скотарства та
свинарства
700+
Відвантажено
700+ тон щорічно
200k+
Нагодовано
продуктивних тварин
Сервіс який ми пропонуємо
Принцип роботи нашої команди - надати рішення. Без зайвих подробиць. Без підводних каменів. Ми даємо кожному клієнту принципово новий сервіс
  • Аналіз кормової бази
  • Аналіз умов утримання тварин
  • Аналіз ветеринарного благополуччя поголів’я
  • Корекція схем ветеринарних профілактичних заходів
  • Інноваційне балансування раціонів
  • Корегування нутриціологічних карт
  • Повний цикл годівлі від А до Я
Успішні з Анкорес – Україна
Давайте почнемо нашу співпрацю прямо зараз
Залиште заявку і наш експерт по годівлі зв'яжеться з Вами!