Що таке БМВД? Склад БМВД. Особливості використання та застосування

Що таке БМВД? Склад БМВД. Особливості використання та застосування

Що ж таке БМВД?

БМВД – це спеціальна суміш, що містить висококонцентровані компоненти: білкові (Б), мінеральні (М), вітамінні (В) у вигляді добавки (Д), які спрямовані максимально збалансувати раціон та забезпечити високі фізіологічні потреби продуктивних тварин.

Склад БМВД

У складі БМВД акцентують на якості білкового компоненту. Білок повинен бути легкоперетравним, високозасвоюванним, містити незамінні амінокислоти. Тому, джерелами такого білка можуть бути спеціально підготовлені субстрати: жмих соєвий, шрот соняшниковий, клітини дріжджів, висушені клітини крові, суха молочна сироватка, ферментований картопляний білок та інші високопротеїнові компоненти. Додатково вводять чисті амінокислоти абсолютно природнього походження (отримані мікробіологічним синтезом), такі як лізин, метіонин, цистин, треонін, триптофан.

Якість білка у складі БМВД дуже важлива для наймолодших тварин (поросят від 0 до 45 днів, телят до 2 місяців, курчат до 1міс.), тому, що вони мають слабку уразливу несформовану травну систему та високі потреби для інтенсивного росту та розвитку.

Джерелом вітамінів у БМВД є вітамінні суміші, які містять різні вітаміни у певних кількостях. Базовими вітамінами вважаються водорозчинні та жиророзчинні: вітаміни групи В (В1, В2, В3, В4, В5, В6 та В12), вітамін А, вітамін Д3, вітамін Е, вітамін К. Кожен етап розвитку організму тварини має різну потребу у вітамінах і тому їх склад різний у різних БМВД.

Джерелом мінералів у БМВД є субстрати органічного та неорганічного походження: кухонна сіль, монокальційфосфат, вапняк та спеціальні мінеральні суміші, які містять чисте залізо, селен, цинк, кобальт, мідь, йод та інші. Також використовують рибне, кісткове, м’ясо-кісткове борошно, але ці субстрати повинні володіти дуже високими показниками санітарної якості.

Особливості використання БМВД для годівлі тварин

Хоча БМВД містить практично усі необхідні компоненти для організму тварин, згодовувати його у чистому вигляді не можна, це призведе до отруєння

Тому, особливостями застосування БМВД є обов’язкове його ретельне змішування із зерновою базою. Відсоток введення БМВД до повнораціонного комбікорму коливається від 15 до 30% і залежить від віку та фізіологічного чи продуктивного періоду тварини (птиці).

БМВД рекомендується застосовувати у невеликих фермерських господарствах, які використовують звичайні невеликі змішувачі, тому що процес змішування БМВД з основним кормом технологічно легший ніж змішування преміксів.

Переваги БМВД для годівлі тварин

Використання БМВД для годівлі свиней збільшує продуктивність тварин на 8-13%, скорочує час отримання живої маси до 6-8 місяців, підвищує життєздатність молодняка, плодовитість свиноматок. М'ясо від свиней, що отримували БМВД ніжне, з розвиненим м’язовим волокном, не водяве, ароматне, приємного смаку.

Наявність у складі БМВД білкового компоненту дозволяє використовувати низькопротеїнову зернову базу господарства.

БМВД від компанії «АНКОРЕС-УКРАЇНА»

Експерти по годівлі пропонують готові БМВД для сільськогосподарських тварин. Всі добавки мають унікальний склад і властивості які значно підвищують ефективність годування.

Код: 21011
6
20 кг
БМВД добавка для енергійного росту поросят по досягненню маси тіла 15 кг
1000 грн
Код: 21012
6
20 кг
БМВД добавка для стабільного розвитку та росту поросят масою тіла 15-35 кг
930 грн
Код: 21013
6
20 кг
БМВД добавка для отримання максимальних приростів та інтенсивного розвитку м’язової тканини свиней масою тіла 35 - 65 кг
890 грн
Код: 21014
6
20 кг
БМВД добавка для свиней масою тіла 65-110 кг
880 грн
Код: 21015
6
20 кг
БМВД добавка для холостих та ремонтних свинок та для супоросних свинок до 85-го дня супоросності
740 грн
Код: 21016
6
20 кг
БМВД добавка для супоросних свиноматок з 85-го дня супоросності, високої молочності свиноматок і оптимальної кондиції кнурів-донорів якісної сперми
800 грн
Код: 21017
6
20 кг
БМВД добавка для забезпечення інтенсивного розвитку та оптимальної кондиції хряків-донорів якісної сперми.
810 грн
Код: 22011
6
20 кг
БМВД добавка для впевненого розвитку та швидкого початку вирощування телят до 6 місячного віку
800 грн