Що цікавого на Агро 2021: в Києві стартувала щорічна агропромислова виставка

Що цікавого на Агро 2021: в Києві стартувала щорічна агропромислова виставка

Епоха змін диктує нові умови ведення аграрного бізнесу – які інновації, новинки та рішення презентували комерційні компанії на Агро 2021, розповідаємо детальніше.

Традиційно виставка «Агро» відома найбільшим в Україні майданчиком демонстрації сільськогосподарської техніки. 2021 рік не став вийнятком. На виставці свою продукцію представили понад тисяча учасників із п'яти країн світу. Загальна площа експозиції - 33,6 тис. кв. метрів.

Офіційне відкриття заходу відбулось за участі Міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка. За його словами, значення аграрного сектору для України важко переоцінити.

«Уряд в цьому році збільшив кошти на підтримку аграрного сектору, тому що для нас важливо, щоб аграрний сектор динамічно розвивався», - сказав Лещенко.

Після всіх урочистостей, розпочав роботу IV Агрополітичний форум, присвячений земельній реформі та інструментам фінансування аграріїв.

На другий день виставки, в рамках ділової програми, своїм досвідом, знаннями та завданнями ділились виробники органічної продукції.

Що цікавого на Агро 2021: в Києві стартувала щорічна агропромислова виставка

Окрім ділової та виставкової програми, на всіх відвідувачів чекали розважальні заходи: автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest», фестиваль національних виробників товарів «FEST UA».

Кожен відвідувач Агро 2021 міг знати для себе цікаві експонати, оскільки цьогоріч було організовано 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Щорічно міжнародна виставка Агро стає ефективним місцем зустрічі та перемовин. Порушувати традиції не можна, тому ми також з радістю провели продуктивні зустрічі разом з нашими партнерами, перевіреними постачальниками та вірними друзями.

Довідково:

Виставка «АГРО-2021» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.