Перші в тваринництві – перші в онлайні: 9 лютого стартувала міжнародна виставка професійного

Перші в тваринництві – перші в онлайні: 9 лютого стартувала міжнародна  виставка професійного

Замість звичних павільйонів на тисячі квадратних метрів – зручний доступ до інтерактивної виставки будь-де, все що потрібно для продуктивної роботи та спілкування – це Інтернет.
Платформа, на якій відбувається виставка двомовна ( www.eurotier.com) – англійська та німецька. Проте, якщо використати браузер Google Chrome, то з легкістю можна налаштувати автоматичний переклад сторінок на українську чи російську. Учасники платформи можуть спілкуватись з Вами на будь-якій мові.

Для користувачів EuroTier 2021 доступні такі розділи: Експоненти, Програма, Дискусійні форуми та Нетворкінг.

Експоненти: Цьогоріч попри новий формат проведення виставки, на EuroTier 2021 презентують себе понад 1200 експонентів. З переліком усіх компаній можна ознайомитись тут: https://www.eurotier.com/en/exhibitor-database
Однією з кращих функцій для взаємодії з експонентами є пошук. За допомогою нього, можна знайти будь-який продукт, компанію чи торгову марку. Якщо Ви не визначились або не знаєте, яка компанія Вам потрібна, в пошукову стрічку можна вписати тематичне слово і тоді система самостійно видасть Вам результати, які відповідатимуть заданій тематиці.

Крім того на платформі можна сформувати власний календар зустрічей з цікавими для Вас компаніями. Для цього варто лише написати повідомлення представнику компанії чи зробити «запит на зустріч». Звісно, що онлайн-зустріч.

Також компанії можна «рекомендувати» іншим учасникам платформи. Для цього потрібно використати відповідний значок у профілі компанії.

Незмінний парнер «Анкорес – Україна» , компанія BASF, також є експонентом EuroTier 2021. Ми вже встигли завітати та поспілкуватись з колегами на віртуальному стенді, тож не пропустіть і Ви першими дізнатись про інноваційні рішення компанії для сільськогосподарського бізнесу.

Перші в тваринництві – перші в онлайні: 9 лютого стартувала міжнародна  виставка професійного

Програма: У рамках виставки заплановано понад 500 онлайн заходів: обговорень, конференцій, технологічних панелей, тощо. Для полегшенної взаємодії та вибору цікавих заходів система організована за принципом телебачення. Одночасно працює 10 каналів, які розбиті по темах. На кожному заході можна поставити свої запитання, зв’язатись зі спікерами або рекомендувати захід своїм колегам. До кожної події додається загальний опис провідних питань та перелік спікерів.

Перші в тваринництві – перші в онлайні: 9 лютого стартувала міжнародна  виставка професійного

Дискусійні форуми: Це відкриті майданчики, де всі бажаючі можуть спілкувати у відео-форматі. Віртуальні дискусії організовані по видах тварин ( скотарство, свинарство, птахівництво, тощо) та тематичні ( контроль викидів парникових газів, енергетика, кар’єра,тощо). Обираєте цікаву для Вас тематику і розпочинаєте спілкування!

Нетворкінг: Особлива увага цьогоріч приділена саме обміну досвідом між учасниками. Для того щоб спілкування було більш продуктивним – потрібно заповнити профіль, де вказати свої дані, сфери інтересів та інше. Також Вам є доступним перелік всіх учасників платформи, які готові до обговорень. Цікавим інструментом у нетворкінгу є «віртуальна візитка», яку можна завантажити на комп’ютер та продовжити спілкування навіть після завершення EuroTier 2021.
Також платформа може самостійно Вам рекомендувати людей для спілкування згідно вказаних інтересів.

Не втратьте шанс долучитись до міжнародної виставки професійного тваринництва EuroTier 2021. Ще є три дні!

Перші в тваринництві – перші в онлайні: 9 лютого стартувала міжнародна  виставка професійного