Фахівці «Анкорес – Україна» долучились до обговорень актуальних питань тваринництва під час ХІІ Молочного конгресу

Фахівці «Анкорес – Україна»  долучились до обговорень актуальних питань тваринництва під час ХІІ Молочного конгресу

Актуальні питання, які хвилюють усіх учасників молочного ринку,  обговорювались 3-4 березня в рамках ХІІ Молочного конгресу.

Питання держпідтримки молочного тваринництва, перспективи галузі до 2030 року, ринок землі та зміни у вимогах харчового законодавства  - ці та інші питання активно обговорювались під час бізнес-секції конгресу.

Крім того, відомі експерти галузі та міжнародні консультанти розповіли про особливості годівлі та утримання корів, епізоотичні загрози сучасного молочного скотарства, недооціненні резерви МТФ та оптимізацію процесів в умовах глобальної зміни клімату.

Традиційно експерти «Анкорес – Україна» взяли безпосередню участь у дискусіях та разом з партнерами провели низку перемовин щодо майбутніх спільних проектів задля стабільного підвищення прибутковості молочного бізнесу. Фахівці компанії презентували нові комплексні рішення, які покликані оптимізувати витрати на годівлю в господарствах, але при цьому гарантують якість та безпечність як для тварин, так і для кінцевого споживача молочної продукції.

Протягом двох днів конгрес відвідали понад 1000 учасників, проведено 3 секції та десятки презентацій для молочного господарства.

Довідково: ХІІІ Міжнародний молочний конгрес – щорічний бізнес-майданчик для ключових гравців молочного ринку, що дозволяє ознайомитися із ситуацією в галузі, новітніми розробками, почути доповіді провідних світових та вітчизняних експертів, а також визначити курс розвитку галузі. Окрім того, це ще і можливість об’єднати зацікавлені сторони, визначити можливості для інвестицій та продуктивно провести час у колі однодумців.