Що таке повнораціонні комбікорми? Склад повнораціонного комбікорма для тварин. Особливості використання та застосування.

Що таке повнораціонні комбікорми? Склад повнораціонного комбікорма для тварин. Особливості використання та застосування.

З практики ведення тваринництва відомо, що в структурі загальних витрат на корми припадає близько 50-70%. Тому, особливого значення набуває якість корму. Науково доведено, що використання лише високоякісних і збалансованих кормів дозволяє досягти і підтримати максимальну продуктивність сільськогосподарських тварин. Для досягнення зазначених результатів науковцями і спеціалістами галузі було розроблено повнораціонні комбікорми, які широко представлені на сучасному ринку кормів.

Що таке повнораціонні комбікорми?

Повнораціонний комбікорм має вигляд однорідної сипкої суміші або гранул, яка складається із рослинних, тваринних і біологічно активних компонентів та мінералів, що застосовується як основний корм у годівлі певного виду і віку тварин чи птиці і не потребує додаткового збагачення чи балансування іншими компонентами.

Із чого складається повнораціонний комбікорм?

До складу повнораціонного комбікорму входять корми зернової групи, найчастіше це пшениця, овес, кукурудза, ячмінь, соя, горох, тощо, для лактуючих тварин в склад комбікорму часто включають сухе молоко, також можуть застосовуватись побічні продукти олієжирової галузі. Для підвищення біологічної і поживної цінності комбікорм збагачується біологічно активними та мінеральними речовинами. Всі компоненти комбікорму ретельно підібрані, як за якісними показниками, так і за співвідношенням їх між собою з урахуванням останніх наукових здобутків.

Як застосовувати повнораціонний комбікорм в годівлі тварин?

Повнораціонний комбікорм покликаний повністю заповнити потреби тварин і птахів в поживних, біологічно активних і мінеральних речовинах. Для свиней і птахів комбікорм може використовуватися як єдиний корм в складі раціону і не вимагає додаткових компонентів. Натомість у годівлі жуйних тварин повнораціонний комбікорм не виключає згодовування зеленої маси чи грубих кормів, а доповнює їх.

Основні переваги використання повнораціонних комбікормів для годівлі сільськогосподарських тварин і птиці

  • можливість використання в якості основного раціону для тварин, який містить всі необхідні компоненти у необхідних кількостях;
  • забезпечення високої інтенсивності росту молодняку при вирощуванні і відгодівлі на м’ясо;
  • максимальна технологічність і зручність в процесі годівлі;
  • простота зберігання і транспортування.

Комбікорми від компанії «АНКОРЕС-УКРАЇНА»

Експерти по годівлі пропонують готові комбікорми для сільськогосподарських тварин. Все комбікорми мають унікальний склад і властивості які значно підвищують ефективність годування.

Код: 35001
6
20 кг
Комбікорм

БРОГРОВЕР

Комбікорм для курчат бройлерів віком 15-35 днів
340 грн
Код: 35000
6
20 кг
Комбікорм

БРОСТАРТ

Стартовий комбікорм для годівлі курчат віком від 1 до 14 дня
360 грн
Код: 1101
6
20 кг
Комбікорм

ПРЕДСТАРТ

Престартерний комбікорм  для поросят віком від 3-го дня життя та при досягні маси тіла до 15 кг 
750 грн
Код: 12011
6
20 кг
Комбікорм

ПРЕДСТАРТ Т-0

Готовий корм для правильного розвитку і впевненого вирощування телят до 3 місячного віку, або по досягненню 120 кг
550 грн